• کرمان , میدان آزادی , ابتدای بلوار جمهوری , ساختمان رویش
  • info@farzankerman.ir
  • 32452945 _ 034
نگهداری لیفتراک

نگهداری لیفتراک چگونه است؟

 

هر لیفتراک بر اساس فواصل استفاده و فواصل زمانی باید به طور منظم تعمیر و نگهداری شود. فواصل زمانی در طول روزها، هفته‌ها و ماه‌ها اندازه‌گیری می‌شوند، در حالی که فواصل استفاده در ساعت‌های کلیدی (زمان صرف شده با کلید در وضعیت «روشن») یا ساعت‌های پدال (زمان صرف شده با پدال‌های واقعی در حال استفاده) اندازه‌گیری می‌شوند.

ایمنی کلید است!

برای بازرسی، تعمیر یا نگهداری لیفتراک همیشه یک منطقه تمیز و روشن انتخاب کنید. قبل از شروع هر کاری بر روی دستگاه خود، کاملاً مطمئن شوید که موتور کاملاً خاموش است و تمام قطعات متحرک برای تماس با زمین محکم یا پایین آورده شده اند. بلوک ها را پشت چرخ ها قرار دهید تا مطمئن شوید که لیفتراک حرکت نمی کند و مطمئن شوید که باتری را جدا کرده و مطمئن شوید که کنترل ها روی حالت خنثی تنظیم شده اند.

 

از کارشناسان بپرسید!

هرگز ایده خوبی نیست که با تجهیزاتی کار کنید که کاملاً با آنها آشنایی ندارید. در صورت شک، همیشه با یک متخصص تماس بگیرید. ما یک تیم عالی از مکانیک ها و سرویس کاران را در شرکت فرزان داریم که همیشه می توانید به آنها اعتماد کنید.

تعمیر و نگهداری روزانه ضروری است!

فشار لاستیک (برای لاستیک های قابل استفاده) فقط یکی از مواردی است که باید روزانه بررسی شود. داشتن یک چک لیست عملکرد برای هر دستگاه که هر روز قبل از شروع کار انجام می شود، یک راه عالی برای اطمینان از اینکه دستگاه های شما همیشه مطابق با استانداردهای OSHA هستند، است.

 

زیاده روی نکنید!

بارگذاری بیش از حد لیفتراک هرگز ایده خوبی نیست. هر دستگاه بر اساس نوع مدل و نحوه تجهیز دستگاه دارای ظرفیت متفاوتی است. هرگز سعی نکنید باری را که بیش از ظرفیت لیفتراک است جابجا کنید.

کار با لیفتراک کار آسانی نیست. برای کار موثر با ماشین آلات، به یک دست ماهر و یک ذهن آگاه نیاز است.

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات


اهمیت سرویس لیفتراک

اهمیت سرویس لیفتراک

عیب یابی لیفتراک

عیب یابی لیفتراک

لیفتراک

لیفتراک

پروژه ها


اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل